3D mapa Mỹ Thanh

Satelitní mapa Mỹ Thanh

název bez diakritiky: My Thanh
správní zařazení: Ninh Phuoc, Ninh Thuan, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 11° 35' 0" North, 109° 8' 0" East

Mỹ Thanh a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa My ThanhVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mỹ Thanh. Název zobrazeného místa bez diakritiky je My Thanh, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ninh Phuoc, Ninh Thuan, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 11° 35' 0" North, 109° 8' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mỹ Thanh v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mỹ Thanh

Hotely Mỹ Thanh: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mỹ Thanh: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mỹ Thanh, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mỹ Thanh Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mỹ Thanh. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Mỹ Thanh

3D mapa Mỹ Thanh v Google Earth

satelitní 3D mapa Mỹ Thanh, Vietnam

3D mapa Mỹ ThanhGoogle Earth – podívejte se na Mỹ Thanh z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mỹ Thanh dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mỹ Thanh shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mỹ Thanh, Vietnam v Google Earth »

Letiště Mỹ Thanh a okolí

Letiště ve městě Mỹ Thanh a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mỹ Thanh říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mỹ Thanh (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mỹ Thanh a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mỹ Thanh

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mỹ Thanh: textový odkaz

satelitní mapu Mỹ Thanh: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mỹ Thanh

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mỹ Thanh: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mỹ Thanh: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mỹ Thanh: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kozlov v oblasti Ždár nad Sázavou, Vysočina, Česká republika
  2. Rumah Baong v oblasti Sarawak, Malajsie
  3. Petha Darbal v oblasti Kupwara (Muzaffarabad), Jammu and Kashmir, Indie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.