3D mapa Bìch Nhôi

Satelitní mapa Bìch Nhôi

název bez diakritiky: Bich Nhoi
správní zařazení: Dong Trieu, Quang Ninh, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 21° 3' 0" North, 106° 35' 0" East

Bìch Nhôi a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Bich NhoiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bìch Nhôi. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bich Nhoi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Dong Trieu, Quang Ninh, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 21° 3' 0" North, 106° 35' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bìch Nhôi v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bìch Nhôi

Hotely Bìch Nhôi: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bìch Nhôi: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bìch Nhôi, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bìch Nhôi Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bìch Nhôi. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bìch Nhôi

3D mapa Bìch Nhôi v Google Earth

satelitní 3D mapa Bìch Nhôi, Vietnam

3D mapa Bìch NhôiGoogle Earth – podívejte se na Bìch Nhôi z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bìch Nhôi dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bìch Nhôi shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bìch Nhôi, Vietnam v Google Earth »

Letiště Bìch Nhôi a okolí

Letiště ve městě Bìch Nhôi a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bìch Nhôi říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bìch Nhôi (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bìch Nhôi a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bìch Nhôi

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bìch Nhôi: textový odkaz

satelitní mapu Bìch Nhôi: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bìch Nhôi

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bìch Nhôi: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bìch Nhôi: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bìch Nhôi: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Thatta Dara v oblasti Sahiwal, Punjab, Pákistán
  2. Kampong Paya v oblasti Johor, Malajsie
  3. Tirschendorf v oblasti Oelsnitz, Sachsen, Sachsen, Německo
  4. Katoshlambi v oblasti Loukhskiy rayon, Republic of Karelia, Rusko
  5. Czekanka v oblasti Bedzin, Slaskie, Polsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.