3D mapa Binh An

Satelitní mapa Binh An

název bez diakritiky: Binh An
správní zařazení: Trieu Hai, Quang Tri, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 16° 51' 0" North, 107° 15' 0" East

Binh An a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Binh AnVítejte na stránce věnované satelitní mapě Binh An. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Binh An, administrativně je místo zařazeno do oblasti Trieu Hai, Quang Tri, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 16° 51' 0" North, 107° 15' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Binh An v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Binh An

Hotely Binh An: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Binh An: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Binh An, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Binh An Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Binh An. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Binh An

3D mapa Binh An v Google Earth

satelitní 3D mapa Binh An, Vietnam

3D mapa Binh AnGoogle Earth – podívejte se na Binh An z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Binh An dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Binh An shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Binh An, Vietnam v Google Earth »

Letiště Binh An a okolí

Letiště ve městě Binh An a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Binh An říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Binh An (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Binh An a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Binh An

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Binh An: textový odkaz

satelitní mapu Binh An: obrázkový odkaz

satelitní mapu Binh An

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Binh An: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Binh An: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Binh An: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Wolsongjong v oblasti South Hwanghae, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  2. Gossenreuth v oblasti Tirschenreuth, Oberpfalz, Bayern, Německo
  3. Gilai v oblasti Bajaur, F.a.T.a., Pákistán
  4. Maisule v oblasti Fika, Yobe, Nigérie
  5. Zimovskiy v oblasti Frolovskiy rayon, Volgogradskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.