3D mapa Làng Chiom

Satelitní mapa Làng Chiom

název bez diakritiky: Lang Chiom
správní zařazení: Thuong Xuan, Thanh Hoa, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 19° 50' 0" North, 105° 13' 0" East

Làng Chiom a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Lang ChiomVítejte na stránce věnované satelitní mapě Làng Chiom. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Lang Chiom, administrativně je místo zařazeno do oblasti Thuong Xuan, Thanh Hoa, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 50' 0" North, 105° 13' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Làng Chiom v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Làng Chiom

Hotely Làng Chiom: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Làng Chiom: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Làng Chiom, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Làng Chiom Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Làng Chiom. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Làng Chiom

3D mapa Làng Chiom v Google Earth

satelitní 3D mapa Làng Chiom, Vietnam

3D mapa Làng ChiomGoogle Earth – podívejte se na Làng Chiom z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Làng Chiom dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Làng Chiom shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Làng Chiom, Vietnam v Google Earth »

Letiště Làng Chiom a okolí

Letiště ve městě Làng Chiom a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Làng Chiom říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Làng Chiom (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Làng Chiom a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Làng Chiom

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Làng Chiom: textový odkaz

satelitní mapu Làng Chiom: obrázkový odkaz

satelitní mapu Làng Chiom

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Làng Chiom: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Làng Chiom: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Làng Chiom: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kulahalan v oblasti Denizli, Turecko
  2. M'Gouna v oblasti Azilal, Centre, Maroko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.