3D mapa Làng Cốc

Satelitní mapa Làng Cốc

název bez diakritiky: Lang Coc
správní zařazení: Yen Son, Tuyen Quang, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 21° 54' 0" North, 105° 28' 0" East

Làng Cốc a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Lang CocVítejte na stránce věnované satelitní mapě Làng Cốc. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Lang Coc, administrativně je místo zařazeno do oblasti Yen Son, Tuyen Quang, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 21° 54' 0" North, 105° 28' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Làng Cốc v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Làng Cốc

Hotely Làng Cốc: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Làng Cốc: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Làng Cốc, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Làng Cốc Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Làng Cốc. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Làng Cốc

3D mapa Làng Cốc v Google Earth

satelitní 3D mapa Làng Cốc, Vietnam

3D mapa Làng CốcGoogle Earth – podívejte se na Làng Cốc z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Làng Cốc dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Làng Cốc shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Làng Cốc, Vietnam v Google Earth »

Letiště Làng Cốc a okolí

Letiště ve městě Làng Cốc a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Làng Cốc říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Làng Cốc (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Làng Cốc a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Làng Cốc

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Làng Cốc: textový odkaz

satelitní mapu Làng Cốc: obrázkový odkaz

satelitní mapu Làng Cốc

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Làng Cốc: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Làng Cốc: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Làng Cốc: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Aleksandrovka v oblasti Podolskiy rayon, Moscovskaya Oblast, Rusko
  2. Karanovac v oblasti Srbija, Srbsko a Černá Hora

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.