3D mapa Thạch Lỗi

Satelitní mapa Thạch Lỗi

název bez diakritiky: Thach Loi
správní zařazení: Me Linh, Vinh Phu, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 21° 13' 0" North, 105° 46' 0" East

Thạch Lỗi a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Thach LoiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Thạch Lỗi. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Thach Loi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Me Linh, Vinh Phu, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 21° 13' 0" North, 105° 46' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Thạch Lỗi v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Thạch Lỗi

Hotely Thạch Lỗi: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Thạch Lỗi: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Thạch Lỗi, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Thạch Lỗi Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Thạch Lỗi. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Thạch Lỗi

3D mapa Thạch Lỗi v Google Earth

satelitní 3D mapa Thạch Lỗi, Vietnam

3D mapa Thạch LỗiGoogle Earth – podívejte se na Thạch Lỗi z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Thạch Lỗi dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Thạch Lỗi shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Thạch Lỗi, Vietnam v Google Earth »

Letiště Thạch Lỗi a okolí

Letiště ve městě Thạch Lỗi a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Thạch Lỗi říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Thạch Lỗi (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Thạch Lỗi a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Thạch Lỗi

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Thạch Lỗi: textový odkaz

satelitní mapu Thạch Lỗi: obrázkový odkaz

satelitní mapu Thạch Lỗi

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Thạch Lỗi: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Thạch Lỗi: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Thạch Lỗi: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Abdul Rahim Khan v oblasti Mainwali, Punjab, Pákistán
  2. Ul'yanovka v oblasti Cheremshanskiy rayon, Republic of Tatarstan, Rusko
  3. Lucu v oblasti Tsholotsho, Matabeleland North, Zimbabwe

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.