3D mapa Chibanda Mukopa

Satelitní mapa Chibanda Mukopa

název bez diakritiky: Chibanda Mukopa
správní zařazení: Kabwe Rural, Central, Zambie, Afrika
zeměpisná poloha: 14° 26' 0" South, 28° 11' 0" East

Chibanda Mukopa a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Chibanda MukopaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Chibanda Mukopa. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Chibanda Mukopa, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kabwe Rural, Central, Zambie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 26' 0" South, 28° 11' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Chibanda Mukopa v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Chibanda Mukopa

Hotely Chibanda Mukopa: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Chibanda Mukopa: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Chibanda Mukopa, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Chibanda Mukopa Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Chibanda Mukopa. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Chibanda Mukopa

3D mapa Chibanda Mukopa v Google Earth

satelitní 3D mapa Chibanda Mukopa, Zambie

3D mapa Chibanda MukopaGoogle Earth – podívejte se na Chibanda Mukopa z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Chibanda Mukopa dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Chibanda Mukopa shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Chibanda Mukopa, Zambie v Google Earth »

Letiště Chibanda Mukopa a okolí

Letiště ve městě Chibanda Mukopa a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Chibanda Mukopa říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Chibanda Mukopa (Zambie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Chibanda Mukopa a celou oblast Zambie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Chibanda Mukopa

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Chibanda Mukopa: textový odkaz

satelitní mapu Chibanda Mukopa: obrázkový odkaz

satelitní mapu Chibanda Mukopa

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Chibanda Mukopa: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Chibanda Mukopa: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Chibanda Mukopa: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Hohenwiesen v oblasti Bad Tolz-Wolfratshausen, Oberbayern, Bayern, Německo
  2. Glidji v oblasti Zio, Maritime, Togo
  3. Voer v oblasti Rougso, Arhus, Dánsko
  4. Taklya v oblasti Azerbaydzhan Territor, Ázerbájdžán
  5. Tappeh-ye Ahmad Shameh v oblasti West Azarbayejan, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.