3D mapa James Muntali

Satelitní mapa James Muntali

název bez diakritiky: James Muntali
správní zařazení: Isoka, Northern, Zambie, Afrika
zeměpisná poloha: 10° 32' 0" South, 33° 35' 0" East

James Muntali a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa James MuntaliVítejte na stránce věnované satelitní mapě James Muntali. Název zobrazeného místa bez diakritiky je James Muntali, administrativně je místo zařazeno do oblasti Isoka, Northern, Zambie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 10° 32' 0" South, 33° 35' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: James Muntali v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely James Muntali

Hotely James Muntali: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely James Muntali: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě James Muntali, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě James Muntali Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě James Muntali. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města James Muntali

3D mapa James Muntali v Google Earth

satelitní 3D mapa James Muntali, Zambie

3D mapa James MuntaliGoogle Earth – podívejte se na James Muntali z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu James Muntali dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu James Muntali shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa James Muntali, Zambie v Google Earth »

Letiště James Muntali a okolí

Letiště ve městě James Muntali a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích James Muntali říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast James Muntali (Zambie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro James Muntali a celou oblast Zambie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu James Muntali

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu James Muntali: textový odkaz

satelitní mapu James Muntali: obrázkový odkaz

satelitní mapu James Muntali

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu James Muntali: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu James Muntali: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu James Muntali: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Barouk v oblasti Ziguinchor, Senegal
  2. Luzy v oblasti Chateau-Chinon, Nievre, Bourgogne, Francie
  3. Three Forks v oblasti Noble County, Ohio, Spojené státy americké
  4. Sielec v oblasti Ropczyce, Podkarpackie, Polsko
  5. Phumi Tbeng Snuol v oblasti Mesang, Prey Veng, Kambodža

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.