3D mapa Chisangaponde

Satelitní mapa Chisangaponde

název bez diakritiky: Chisangaponde
správní zařazení: Kasama, Northern, Zambie, Afrika
zeměpisná poloha: 9° 49' 0" South, 31° 21' 0" East

Chisangaponde a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ChisangapondeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Chisangaponde. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Chisangaponde, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kasama, Northern, Zambie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 9° 49' 0" South, 31° 21' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Chisangaponde v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Chisangaponde

Hotely Chisangaponde: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Chisangaponde: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Chisangaponde, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Chisangaponde Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Chisangaponde. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Chisangaponde

3D mapa Chisangaponde v Google Earth

satelitní 3D mapa Chisangaponde, Zambie

3D mapa ChisangapondeGoogle Earth – podívejte se na Chisangaponde z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Chisangaponde dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Chisangaponde shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Chisangaponde, Zambie v Google Earth »

Letiště Chisangaponde a okolí

Letiště ve městě Chisangaponde a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Chisangaponde říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Chisangaponde (Zambie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Chisangaponde a celou oblast Zambie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Chisangaponde

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Chisangaponde: textový odkaz

satelitní mapu Chisangaponde: obrázkový odkaz

satelitní mapu Chisangaponde

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Chisangaponde: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Chisangaponde: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Chisangaponde: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Lukintsy v oblasti Belokholunitskiy rayon, Kirovskaya Oblast, Rusko
  2. Montevideu v oblasti G. Eugenio B., Maranhao, Brazílie
  3. Letki v oblasti Staroshaygovskiy rayon, Republic of Mordovia, Rusko
  4. Biadaczka v oblasti Lubartow, Lubeiskie, Polsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.