3D mapa Chibwaulu

Satelitní mapa Chibwaulu

název bez diakritiky: Chibwaulu
správní zařazení: Namwala, Southern, Zambie, Afrika
zeměpisná poloha: 16° 5' 0" South, 26° 2' 0" East

Chibwaulu a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ChibwauluVítejte na stránce věnované satelitní mapě Chibwaulu. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Chibwaulu, administrativně je místo zařazeno do oblasti Namwala, Southern, Zambie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 16° 5' 0" South, 26° 2' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Chibwaulu v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Chibwaulu

Hotely Chibwaulu: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Chibwaulu: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Chibwaulu, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Chibwaulu Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Chibwaulu. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Chibwaulu

3D mapa Chibwaulu v Google Earth

satelitní 3D mapa Chibwaulu, Zambie

3D mapa ChibwauluGoogle Earth – podívejte se na Chibwaulu z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Chibwaulu dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Chibwaulu shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Chibwaulu, Zambie v Google Earth »

Letiště Chibwaulu a okolí

Letiště ve městě Chibwaulu a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Chibwaulu říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Chibwaulu (Zambie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Chibwaulu a celou oblast Zambie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Chibwaulu

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Chibwaulu: textový odkaz

satelitní mapu Chibwaulu: obrázkový odkaz

satelitní mapu Chibwaulu

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Chibwaulu: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Chibwaulu: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Chibwaulu: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Chakpagla v oblasti Satkhira Zl, Khulna Div, Bangladéš
  2. Babinga v oblasti Central, Súdán
  3. Eldora v oblasti Cape May County, New Jersey, Spojené státy americké
  4. Ankarahosy v oblasti Befotaka, Fianarantsoa, Madagaskar
  5. Luban Ili v oblasti Sarawak, Malajsie
  6. Amir Bakhsh Sial v oblasti Khairpur, Sind, Pákistán
  7. Mussongaze v oblasti Macossa, Manica, Mozambik

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.