3D mapa Bēḏṟah

Satelitní mapa Bēḏṟah

název bez diakritiky: Bedrah
správní zařazení: Ghazn, Afghánistán, Asie
zeměpisná poloha: 33° 24' 11" North, 68° 7' 59" East

Bēḏṟah a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BedrahVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bēḏṟah. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bedrah, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ghazn, Afghánistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 33° 24' 11" North, 68° 7' 59" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bēḏṟah v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bēḏṟah

Hotely Bēḏṟah: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bēḏṟah: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bēḏṟah, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bēḏṟah Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bēḏṟah. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bēḏṟah

3D mapa Bēḏṟah v Google Earth

satelitní 3D mapa Bēḏṟah, Afghánistán

3D mapa BēḏṟahGoogle Earth – podívejte se na Bēḏṟah z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bēḏṟah dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bēḏṟah shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bēḏṟah, Afghánistán v Google Earth »

Letiště Bēḏṟah a okolí

Letiště ve městě Bēḏṟah a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bēḏṟah říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bēḏṟah (Afghánistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bēḏṟah a celou oblast Afghánistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bēḏṟah

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bēḏṟah: textový odkaz

satelitní mapu Bēḏṟah: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bēḏṟah

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bēḏṟah: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bēḏṟah: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bēḏṟah: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Wez Charnois v oblasti Namur, Wallonne, Belgie
  2. Mokolombu v oblasti Bandundu, Demokratická republika Kongo (Zair)
  3. Sharagul v oblasti Ust-UdinskiyBalaganskiy rayon, Irkutskaya Oblast, Rusko
  4. Verdaine v oblasti Siltues, Klaipeda, Litva
  5. Kaay Sanay v oblasti Baydhabo, Bay, Somálsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.