3D mapa Chahār Deh

Satelitní mapa Chahār Deh

název bez diakritiky: Chahar Deh
správní zařazení: Samangan, Afghánistán, Asie
zeměpisná poloha: 35° 31' 50" North, 67° 12' 56" East

Chahār Deh a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Chahar DehVítejte na stránce věnované satelitní mapě Chahār Deh. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Chahar Deh, administrativně je místo zařazeno do oblasti Samangan, Afghánistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 31' 50" North, 67° 12' 56" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Chahār Deh v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Chahār Deh

Hotely Chahār Deh: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Chahār Deh: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Chahār Deh, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Chahār Deh Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Chahār Deh. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Chahār Deh

3D mapa Chahār Deh v Google Earth

satelitní 3D mapa Chahār Deh, Afghánistán

3D mapa Chahār DehGoogle Earth – podívejte se na Chahār Deh z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Chahār Deh dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Chahār Deh shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Chahār Deh, Afghánistán v Google Earth »

Letiště Chahār Deh a okolí

Letiště ve městě Chahār Deh a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Chahār Deh říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Chahār Deh (Afghánistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Chahār Deh a celou oblast Afghánistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Chahār Deh

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Chahār Deh: textový odkaz

satelitní mapu Chahār Deh: obrázkový odkaz

satelitní mapu Chahār Deh

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Chahār Deh: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Chahār Deh: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Chahār Deh: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Gizellamajor v oblasti Zala, Maďarsko
  2. Balkhoby v oblasti Khatlon, Tádžikistán
  3. El Chorrico v oblasti Castellon de la Plana, Communidad Valencia, Španělsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.