3D mapa Qal`ah-ye Sefīd

Satelitní mapa Qal`ah-ye Sefīd

název bez diakritiky: Qal`ah-ye Sefid
správní zařazení: Vardak, Afghánistán, Asie
zeměpisná poloha: 34° 26' 0" North, 68° 28' 0" East

Qal`ah-ye Sefīd a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Qal`ah-ye SefidVítejte na stránce věnované satelitní mapě Qal`ah-ye Sefīd. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Qal`ah-ye Sefid, administrativně je místo zařazeno do oblasti Vardak, Afghánistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 34° 26' 0" North, 68° 28' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Qal`ah-ye Sefīd v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Qal`ah-ye Sefīd

Hotely Qal`ah-ye Sefīd: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Qal`ah-ye Sefīd: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Qal`ah-ye Sefīd, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Qal`ah-ye Sefīd Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Qal`ah-ye Sefīd. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Qal`ah-ye Sefīd

3D mapa Qal`ah-ye Sefīd v Google Earth

satelitní 3D mapa Qal`ah-ye Sefīd, Afghánistán

3D mapa Qal`ah-ye SefīdGoogle Earth – podívejte se na Qal`ah-ye Sefīd z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Qal`ah-ye Sefīd dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Qal`ah-ye Sefīd shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Qal`ah-ye Sefīd, Afghánistán v Google Earth »

Letiště Qal`ah-ye Sefīd a okolí

Letiště ve městě Qal`ah-ye Sefīd a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Qal`ah-ye Sefīd říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Qal`ah-ye Sefīd (Afghánistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Qal`ah-ye Sefīd a celou oblast Afghánistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Qal`ah-ye Sefīd

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Qal`ah-ye Sefīd: textový odkaz

satelitní mapu Qal`ah-ye Sefīd: obrázkový odkaz

satelitní mapu Qal`ah-ye Sefīd

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Qal`ah-ye Sefīd: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Qal`ah-ye Sefīd: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Qal`ah-ye Sefīd: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Pho Da Ouork v oblasti Tuy Phong, Binh Thuan, Vietnam
  2. Hacienda El Guayabito v oblasti Morolica, Choluteca, Honduras
  3. Deh Malek v oblasti Kerman, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.