3D mapa Gjeroven

Satelitní mapa Gjeroven

název bez diakritiky: Gjeroven
správní zařazení: Berat, Albánie, Evropa
zeměpisná poloha: 40° 40' 3" North, 19° 55' 30" East

Gjeroven a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa GjerovenVítejte na stránce věnované satelitní mapě Gjeroven. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Gjeroven, administrativně je místo zařazeno do oblasti Berat, Albánie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 40° 40' 3" North, 19° 55' 30" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Gjeroven v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Gjeroven

Hotely Gjeroven: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Gjeroven: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Gjeroven, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Gjeroven Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Gjeroven. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Gjeroven

3D mapa Gjeroven v Google Earth

satelitní 3D mapa Gjeroven, Albánie

3D mapa GjerovenGoogle Earth – podívejte se na Gjeroven z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Gjeroven dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Gjeroven shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Gjeroven, Albánie v Google Earth »

Letiště Gjeroven a okolí

Letiště ve městě Gjeroven a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Gjeroven říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Gjeroven (Albánie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Gjeroven a celou oblast Albánie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Gjeroven

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Gjeroven: textový odkaz

satelitní mapu Gjeroven: obrázkový odkaz

satelitní mapu Gjeroven

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Gjeroven: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Gjeroven: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Gjeroven: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Newcomb v oblasti San Juan County, New Mexico, Spojené státy americké
  2. Kampung Pasir Belanda v oblasti Perak, Malajsie
  3. Jimbor v oblasti Brasov, Rumunsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.