3D mapa Lemnushë

Satelitní mapa Lemnushë

název bez diakritiky: Lemnushe
správní zařazení: Gramsh, Albánie, Evropa
zeměpisná poloha: 40° 43' 15" North, 20° 14' 24" East

Lemnushë a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa LemnusheVítejte na stránce věnované satelitní mapě Lemnushë. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Lemnushe, administrativně je místo zařazeno do oblasti Gramsh, Albánie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 40° 43' 15" North, 20° 14' 24" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Lemnushë v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Lemnushë

Hotely Lemnushë: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Lemnushë: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Lemnushë, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Lemnushë Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Lemnushë. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Lemnushë

3D mapa Lemnushë v Google Earth

satelitní 3D mapa Lemnushë, Albánie

3D mapa LemnushëGoogle Earth – podívejte se na Lemnushë z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Lemnushë dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Lemnushë shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Lemnushë, Albánie v Google Earth »

Letiště Lemnushë a okolí

Letiště ve městě Lemnushë a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Lemnushë říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Lemnushë (Albánie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Lemnushë a celou oblast Albánie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Lemnushë

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Lemnushë: textový odkaz

satelitní mapu Lemnushë: obrázkový odkaz

satelitní mapu Lemnushë

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Lemnushë: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Lemnushë: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Lemnushë: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Siggud v oblasti Isabela, Region 2, Filipíny
  2. Haratice v oblasti Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj, Česká republika
  3. Douar Medani Ben Cherif v oblasti Ain Dafla, Alžírsko
  4. Suq ar Rub` v oblasti Asir, Saudská Arábie
  5. Ahmetler v oblasti Bolu, Turecko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.