3D mapa Lilaj

Satelitní mapa Lilaj

název bez diakritiky: Lilaj
správní zařazení: Gramsh, Albánie, Evropa
zeměpisná poloha: 40° 50' 11" North, 20° 20' 30" East

Lilaj a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa LilajVítejte na stránce věnované satelitní mapě Lilaj. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Lilaj, administrativně je místo zařazeno do oblasti Gramsh, Albánie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 40° 50' 11" North, 20° 20' 30" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Lilaj v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Lilaj

Hotely Lilaj: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Lilaj: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Lilaj, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Lilaj Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Lilaj. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Lilaj

3D mapa Lilaj v Google Earth

satelitní 3D mapa Lilaj, Albánie

3D mapa LilajGoogle Earth – podívejte se na Lilaj z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Lilaj dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Lilaj shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Lilaj, Albánie v Google Earth »

Letiště Lilaj a okolí

Letiště ve městě Lilaj a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Lilaj říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Lilaj (Albánie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Lilaj a celou oblast Albánie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Lilaj

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Lilaj: textový odkaz

satelitní mapu Lilaj: obrázkový odkaz

satelitní mapu Lilaj

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Lilaj: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Lilaj: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Lilaj: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. San Agustin v oblasti Cruz Alta, Tucuman, Argentina
  2. Pinili v oblasti Ilocos Norte, Region 1, Filipíny
  3. Kafr Nabrakh v oblasti Lebanon, Libanon
  4. Pyrawang v oblasti Scharding, Oberosterreich, Rakousko
  5. Humbi v oblasti Kilosa, Morogoro, Tanzanie
  6. Chhal Panj v oblasti Kupwara (Muzaffarabad), Jammu and Kashmir, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.