3D mapa Marish

Satelitní mapa Marish

název bez diakritiky: Marish
správní zařazení: Gramsh, Albánie, Evropa
zeměpisná poloha: 40° 45' 38" North, 20° 11' 17" East

Marish a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MarishVítejte na stránce věnované satelitní mapě Marish. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Marish, administrativně je místo zařazeno do oblasti Gramsh, Albánie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 40° 45' 38" North, 20° 11' 17" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Marish v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Marish

Hotely Marish: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Marish: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Marish, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Marish Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Marish. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Marish

3D mapa Marish v Google Earth

satelitní 3D mapa Marish, Albánie

3D mapa MarishGoogle Earth – podívejte se na Marish z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Marish dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Marish shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Marish, Albánie v Google Earth »

Letiště Marish a okolí

Letiště ve městě Marish a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Marish říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Marish (Albánie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Marish a celou oblast Albánie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Marish

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Marish: textový odkaz

satelitní mapu Marish: obrázkový odkaz

satelitní mapu Marish

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Marish: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Marish: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Marish: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Zales'ye v oblasti Dnovskiy rayon, Pskovskaya Oblast, Rusko
  2. Kosudo v oblasti Niigata, Hokuriku, Japonsko
  3. San Angel v oblasti Purisima del Rincon, Guanajuato, Mexiko
  4. Rawdat al Lawwaf v oblasti Quassim, Saudská Arábie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.