3D mapa Douar el Baalcha

Satelitní mapa Douar el Baalcha

název bez diakritiky: Douar el Baalcha
správní zařazení: Ain Tamouchent, Alžírsko, Afrika
zeměpisná poloha: 35° 31' 0" North, 1° 7' 0" West

Douar el Baalcha a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Douar el BaalchaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Douar el Baalcha. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Douar el Baalcha, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ain Tamouchent, Alžírsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 31' 0" North, 1° 7' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Douar el Baalcha v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Douar el Baalcha

Hotely Douar el Baalcha: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Douar el Baalcha: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Douar el Baalcha, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Douar el Baalcha Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Douar el Baalcha. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Douar el Baalcha

3D mapa Douar el Baalcha v Google Earth

satelitní 3D mapa Douar el Baalcha, Alžírsko

3D mapa Douar el BaalchaGoogle Earth – podívejte se na Douar el Baalcha z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Douar el Baalcha dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Douar el Baalcha shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Douar el Baalcha, Alžírsko v Google Earth »

Letiště Douar el Baalcha a okolí

Letiště ve městě Douar el Baalcha a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Douar el Baalcha říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Douar el Baalcha (Alžírsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Douar el Baalcha a celou oblast Alžírsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Douar el Baalcha

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Douar el Baalcha: textový odkaz

satelitní mapu Douar el Baalcha: obrázkový odkaz

satelitní mapu Douar el Baalcha

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Douar el Baalcha: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Douar el Baalcha: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Douar el Baalcha: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Phumi Krek v oblasti Ponhea Krek, Kampong Cham, Kambodža
  2. Las Flores v oblasti San Esteban, Olancho, Honduras
  3. Gujeh Qayeh v oblasti Zanjan, Írán
  4. Ait Ahmed Ou Said v oblasti Boulmane, Centre Nord, Maroko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.