3D mapa Ouled Ali

Satelitní mapa Ouled Ali

název bez diakritiky: Ouled Ali
správní zařazení: Chlef, Alžírsko, Afrika
zeměpisná poloha: 36° 11' 9" North, 1° 34' 42" East

Ouled Ali a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ouled AliVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ouled Ali. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ouled Ali, administrativně je místo zařazeno do oblasti Chlef, Alžírsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 36° 11' 9" North, 1° 34' 42" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ouled Ali v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ouled Ali

Hotely Ouled Ali: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ouled Ali: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ouled Ali, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ouled Ali Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ouled Ali. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ouled Ali

3D mapa Ouled Ali v Google Earth

satelitní 3D mapa Ouled Ali, Alžírsko

3D mapa Ouled AliGoogle Earth – podívejte se na Ouled Ali z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ouled Ali dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ouled Ali shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ouled Ali, Alžírsko v Google Earth »

Letiště Ouled Ali a okolí

Letiště ve městě Ouled Ali a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ouled Ali říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ouled Ali (Alžírsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ouled Ali a celou oblast Alžírsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ouled Ali

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ouled Ali: textový odkaz

satelitní mapu Ouled Ali: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ouled Ali

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ouled Ali: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ouled Ali: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ouled Ali: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Torpo v oblasti Buskerud, Norsko
  2. Kvatery v oblasti Hrodna, Bělorusko
  3. Loiuse v oblasti Juuru, Rapla, Estonsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.