3D mapa Terhenanet

Satelitní mapa Terhenanet

název bez diakritiky: Terhenanet
správní zařazení: Tamanrasset, Alžírsko, Afrika
zeměpisná poloha: 23° 9' 0" North, 5° 26' 0" East

Terhenanet a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa TerhenanetVítejte na stránce věnované satelitní mapě Terhenanet. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Terhenanet, administrativně je místo zařazeno do oblasti Tamanrasset, Alžírsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 23° 9' 0" North, 5° 26' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Terhenanet v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Terhenanet

Hotely Terhenanet: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Terhenanet: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Terhenanet, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Terhenanet Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Terhenanet. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Terhenanet

3D mapa Terhenanet v Google Earth

satelitní 3D mapa Terhenanet, Alžírsko

3D mapa TerhenanetGoogle Earth – podívejte se na Terhenanet z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Terhenanet dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Terhenanet shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Terhenanet, Alžírsko v Google Earth »

Letiště Terhenanet a okolí

Letiště ve městě Terhenanet a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Terhenanet říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Terhenanet (Alžírsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Terhenanet a celou oblast Alžírsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Terhenanet

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Terhenanet: textový odkaz

satelitní mapu Terhenanet: obrázkový odkaz

satelitní mapu Terhenanet

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Terhenanet: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Terhenanet: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Terhenanet: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ribamar v oblasti Manicore, Amazonas, Brazílie
  2. Neon v oblasti Letcher County, Kentucky, Spojené státy americké
  3. Konstantinopol' Nomer Tretiy v oblasti Donetska, Ukrajina
  4. Pano Polemidhia v oblasti Limassol, Kypr
  5. La Isabel v oblasti Villanueva, Guajira, Kolumbie
  6. Nawngmong v oblasti Lai-Hka, Shan, Barma

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.