3D mapa Soldeu

Satelitní mapa Soldeu

název bez diakritiky: Soldeu
správní zařazení: Canillo, Andorra, Evropa
zeměpisná poloha: 42° 35' 0" North, 1° 40' 0" East

Soldeu a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SoldeuVítejte na stránce věnované satelitní mapě Soldeu. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Soldeu, administrativně je místo zařazeno do oblasti Canillo, Andorra, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 42° 35' 0" North, 1° 40' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Soldeu v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Soldeu

Hotely Soldeu: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Soldeu: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Soldeu, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Soldeu Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Soldeu. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Soldeu

3D mapa Soldeu v Google Earth

satelitní 3D mapa Soldeu, Andorra

3D mapa SoldeuGoogle Earth – podívejte se na Soldeu z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Soldeu dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Soldeu shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Soldeu, Andorra v Google Earth »

Letiště Soldeu a okolí

Letiště ve městě Soldeu a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Soldeu říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Soldeu (Andorra)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Soldeu a celou oblast Andorra. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Soldeu

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Soldeu: textový odkaz

satelitní mapu Soldeu: obrázkový odkaz

satelitní mapu Soldeu

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Soldeu: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Soldeu: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Soldeu: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Adakli v oblasti Bingol, Turecko
  2. La Garza v oblasti Santa Maria del Rio, San Luis Potosi, Mexiko
  3. Raypur v oblasti Chuadanga Zl, Khulna Div, Bangladéš
  4. Dat Ly (1) v oblasti Buon Ma Thuat, Dac Lac, Vietnam

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.