3D mapa Roça Santarém

Satelitní mapa Roça Santarém

název bez diakritiky: Roca Santarem
správní zařazení: Dembos, Cuanza Norte, Angola, Afrika
zeměpisná poloha: 8° 31' 0" South, 14° 26' 0" East

Roça Santarém a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Roca SantaremVítejte na stránce věnované satelitní mapě Roça Santarém. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Roca Santarem, administrativně je místo zařazeno do oblasti Dembos, Cuanza Norte, Angola, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 8° 31' 0" South, 14° 26' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Roça Santarém v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Roça Santarém

Hotely Roça Santarém: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Roça Santarém: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Roça Santarém, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Roça Santarém Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Roça Santarém. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Roça Santarém

3D mapa Roça Santarém v Google Earth

satelitní 3D mapa Roça Santarém, Angola

3D mapa Roça SantarémGoogle Earth – podívejte se na Roça Santarém z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Roça Santarém dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Roça Santarém shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Roça Santarém, Angola v Google Earth »

Letiště Roça Santarém a okolí

Letiště ve městě Roça Santarém a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Roça Santarém říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Roça Santarém (Angola)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Roça Santarém a celou oblast Angola. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Roça Santarém

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Roça Santarém: textový odkaz

satelitní mapu Roça Santarém: obrázkový odkaz

satelitní mapu Roça Santarém

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Roça Santarém: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Roça Santarém: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Roça Santarém: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Los Conucos v oblasti Tovar, Aragua, Venezuela
  2. Yerolimin v oblasti Lakonia, Peloponissos, Řecko
  3. Taschenberg v oblasti Uckermark, Brandenburg, Brandenburg, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.