3D mapa Tala Mungongo

Satelitní mapa Tala Mungongo

název bez diakritiky: Tala Mungongo
správní zařazení: Cambundi-Catembo, Malanje, Angola, Afrika
zeměpisná poloha: 9° 43' 0" South, 17° 14' 0" East

Tala Mungongo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Tala MungongoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tala Mungongo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tala Mungongo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Cambundi-Catembo, Malanje, Angola, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 9° 43' 0" South, 17° 14' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tala Mungongo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tala Mungongo

Hotely Tala Mungongo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tala Mungongo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tala Mungongo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tala Mungongo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tala Mungongo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tala Mungongo

3D mapa Tala Mungongo v Google Earth

satelitní 3D mapa Tala Mungongo, Angola

3D mapa Tala MungongoGoogle Earth – podívejte se na Tala Mungongo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tala Mungongo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tala Mungongo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tala Mungongo, Angola v Google Earth »

Letiště Tala Mungongo a okolí

Letiště ve městě Tala Mungongo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tala Mungongo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tala Mungongo (Angola)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tala Mungongo a celou oblast Angola. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tala Mungongo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tala Mungongo: textový odkaz

satelitní mapu Tala Mungongo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tala Mungongo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tala Mungongo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tala Mungongo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tala Mungongo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Helmsdorf v oblasti Eichsfeld, Thuringen, Thuringen, Německo
  2. Kerasoula v oblasti Trikala, Thessalia, Řecko
  3. Songjang v oblasti North Pyongan, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  4. Ban Huai Phon Bon v oblasti Surat Thani, Southern, Thajsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.