3D mapa Barrio Norte

Satelitní mapa Barrio Norte

název bez diakritiky: Barrio Norte
správní zařazení: Capital Federal, Buenos Aires D.F., Argentina, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 34° 35' 0" South, 58° 24' 0" West

Barrio Norte a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Barrio NorteVítejte na stránce věnované satelitní mapě Barrio Norte. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Barrio Norte, administrativně je místo zařazeno do oblasti Capital Federal, Buenos Aires D.F., Argentina, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 34° 35' 0" South, 58° 24' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Barrio Norte v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Barrio Norte

Hotely Barrio Norte: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Barrio Norte: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Barrio Norte, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Barrio Norte Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Barrio Norte. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Barrio Norte

3D mapa Barrio Norte v Google Earth

satelitní 3D mapa Barrio Norte, Argentina

3D mapa Barrio NorteGoogle Earth – podívejte se na Barrio Norte z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Barrio Norte dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Barrio Norte shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Barrio Norte, Argentina v Google Earth »

Letiště Barrio Norte a okolí

Letiště ve městě Barrio Norte a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Barrio Norte říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Barrio Norte (Argentina)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Barrio Norte a celou oblast Argentina. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Barrio Norte

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Barrio Norte: textový odkaz

satelitní mapu Barrio Norte: obrázkový odkaz

satelitní mapu Barrio Norte

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Barrio Norte: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Barrio Norte: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Barrio Norte: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Zapote v oblasti Ferrenate, Lambayeque, Peru
  2. Mayo Bani Nana v oblasti Mayo-Rey, Nord, Kamerun
  3. Nadekan-e Shahdad v oblasti Sistan and Baluchestan, Írán
  4. Chunggang-up v oblasti Changang, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.