3D mapa Villa Ortúzar

Satelitní mapa Villa Ortúzar

název bez diakritiky: Villa Ortuzar
správní zařazení: Capital Federal, Buenos Aires D.F., Argentina, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 34° 35' 0" South, 58° 29' 0" West

Villa Ortúzar a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Villa OrtuzarVítejte na stránce věnované satelitní mapě Villa Ortúzar. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Villa Ortuzar, administrativně je místo zařazeno do oblasti Capital Federal, Buenos Aires D.F., Argentina, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 34° 35' 0" South, 58° 29' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Villa Ortúzar v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Villa Ortúzar

Hotely Villa Ortúzar: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Villa Ortúzar: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Villa Ortúzar, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Villa Ortúzar Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Villa Ortúzar. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Villa Ortúzar

3D mapa Villa Ortúzar v Google Earth

satelitní 3D mapa Villa Ortúzar, Argentina

3D mapa Villa OrtúzarGoogle Earth – podívejte se na Villa Ortúzar z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Villa Ortúzar dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Villa Ortúzar shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Villa Ortúzar, Argentina v Google Earth »

Letiště Villa Ortúzar a okolí

Letiště ve městě Villa Ortúzar a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Villa Ortúzar říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Villa Ortúzar (Argentina)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Villa Ortúzar a celou oblast Argentina. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Villa Ortúzar

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Villa Ortúzar: textový odkaz

satelitní mapu Villa Ortúzar: obrázkový odkaz

satelitní mapu Villa Ortúzar

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Villa Ortúzar: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Villa Ortúzar: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Villa Ortúzar: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tunah v oblasti Ladakh (Leh), Jammu and Kashmir, Indie
  2. Koagma v oblasti Sapone, Bazega, Burkina Faso
  3. Kismalomtelep v oblasti Borsod-Abauji-Zemplen, Maďarsko
  4. Ringa v oblasti Villanueva, Cortes, Honduras
  5. Dolni Maryan v oblasti Veliko Tarnovo, Bulharsko
  6. Tokhyon v oblasti Kangwon, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.