3D mapa Villa Dolores

Satelitní mapa Villa Dolores

název bez diakritiky: Villa Dolores
správní zařazení: Capital, Catamarca, Argentina, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 28° 26' 0" South, 65° 44' 0" West

Villa Dolores a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Villa DoloresVítejte na stránce věnované satelitní mapě Villa Dolores. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Villa Dolores, administrativně je místo zařazeno do oblasti Capital, Catamarca, Argentina, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 28° 26' 0" South, 65° 44' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Villa Dolores v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Villa Dolores

Hotely Villa Dolores: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Villa Dolores: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Villa Dolores, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Villa Dolores Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Villa Dolores. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Villa Dolores

3D mapa Villa Dolores v Google Earth

satelitní 3D mapa Villa Dolores, Argentina

3D mapa Villa DoloresGoogle Earth – podívejte se na Villa Dolores z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Villa Dolores dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Villa Dolores shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Villa Dolores, Argentina v Google Earth »

Letiště Villa Dolores a okolí

Letiště ve městě Villa Dolores a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Villa Dolores říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Villa Dolores (Argentina)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Villa Dolores a celou oblast Argentina. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Villa Dolores

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Villa Dolores: textový odkaz

satelitní mapu Villa Dolores: obrázkový odkaz

satelitní mapu Villa Dolores

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Villa Dolores: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Villa Dolores: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Villa Dolores: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kolonia Przybranowo v oblasti Aleksandrow Kujawski, Kujawsko-Pomorskie, Polsko
  2. Dvorskoye v oblasti SlavgorodskiyKhabarskiyNemetskiy Natsionalnyy rayon, Altayskiy Kray, Rusko
  3. Latgale v oblasti Daugavpils, Lotyšsko
  4. Santa Maura v oblasti Jinotega, Jinotega, Nikaragua

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.