3D mapa Bañado Sur

Satelitní mapa Bañado Sur

název bez diakritiky: Banado Sur
správní zařazení: Capital, Corrientes, Argentina, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 27° 29' 0" South, 58° 51' 0" West

Bañado Sur a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Banado SurVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bañado Sur. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Banado Sur, administrativně je místo zařazeno do oblasti Capital, Corrientes, Argentina, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 27° 29' 0" South, 58° 51' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bañado Sur v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bañado Sur

Hotely Bañado Sur: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bañado Sur: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bañado Sur, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bañado Sur Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bañado Sur. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bañado Sur

3D mapa Bañado Sur v Google Earth

satelitní 3D mapa Bañado Sur, Argentina

3D mapa Bañado SurGoogle Earth – podívejte se na Bañado Sur z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bañado Sur dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bañado Sur shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bañado Sur, Argentina v Google Earth »

Letiště Bañado Sur a okolí

Letiště ve městě Bañado Sur a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bañado Sur říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bañado Sur (Argentina)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bañado Sur a celou oblast Argentina. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bañado Sur

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bañado Sur: textový odkaz

satelitní mapu Bañado Sur: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bañado Sur

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bañado Sur: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bañado Sur: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bañado Sur: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Concepcion Papalo v oblasti Dist. Cuicatlan, Oaxaca, Mexiko
  2. Barton le Street v oblasti North Yorkshire County, Yorkshire and Humberside, England, Velká Británie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.