3D mapa Palma Sola

Satelitní mapa Palma Sola

název bez diakritiky: Palma Sola
správní zařazení: Santa Barbara, Jujuy, Argentina, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 23° 59' 0" South, 64° 18' 0" West

Palma Sola a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Palma SolaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Palma Sola. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Palma Sola, administrativně je místo zařazeno do oblasti Santa Barbara, Jujuy, Argentina, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 23° 59' 0" South, 64° 18' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Palma Sola v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Palma Sola

Hotely Palma Sola: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Palma Sola: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Palma Sola, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Palma Sola Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Palma Sola. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Palma Sola

3D mapa Palma Sola v Google Earth

satelitní 3D mapa Palma Sola, Argentina

3D mapa Palma SolaGoogle Earth – podívejte se na Palma Sola z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Palma Sola dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Palma Sola shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Palma Sola, Argentina v Google Earth »

Letiště Palma Sola a okolí

Letiště ve městě Palma Sola a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Palma Sola říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Palma Sola (Argentina)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Palma Sola a celou oblast Argentina. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Palma Sola

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Palma Sola: textový odkaz

satelitní mapu Palma Sola: obrázkový odkaz

satelitní mapu Palma Sola

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Palma Sola: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Palma Sola: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Palma Sola: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Donkara v oblasti Samarkand, Uzbekistán
  2. Rochester v oblasti San Bernardino County, California, Spojené státy americké
  3. Nes v oblasti Telemark, Norsko
  4. Zurayyir v oblasti Dayr Az Zawr, Sýrie
  5. Sabrajwala v oblasti Dera Ghazi Khan, Punjab, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.