loading

Mapa letiště Buenos Aires/eze Airport

Buenos Aires/eze Airport (EZE)

základní informace o letišti

název letiště: Buenos Aires/eze Airport, Ezeiza Intl Airport, Buenos Aires Ezeiza Ministro Pistarini Airport
zeměpisná poloha: 34° 49' 19" jižní šířky, 58° 32' 8" západní délky
kód IATA: EZE
kód ICAO: SAEZ

Mapa letiště Buenos Aires/eze Airport

Podrobná mapa letiště Buenos Aires/eze Airport (EZE) je zobrazena níže. Pro posun výřezu mapy a změnu měřítka použijte ovládání vlevo nahoře. Kliknutím na příslušná tlačíka můžete zvolit typ mapy: mapu ulic, satelitní mapu nebo mapu kombinovanou. Hledáte-li hotel blízko letiště Buenos Aires/eze Airport, Argentina, využijte formulář umístěný pod mapou.

Mapa má pouze informativní charakter a je, stejně jako její obsah, poskytována bez záruky. Uživatel přebírá veškerá rizika spojená s jejím použitím, Maplandia.cz nenese žádnou odpovědnost za škodu nebo prodlení vyplývající z takového použití.

Hotely blízko letiště Buenos Aires/eze Airport: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel u Buenos Aires/eze Airport on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Buenos Aires/eze Airport: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Online Hotel BookingMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů blízko letiště Buenos Aires/eze Airport, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů blízko letiště Buenos Aires/eze Airport

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování blízko letiště Buenos Aires/eze Airport Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely blízko letiště Buenos Aires/eze Airport. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotely blízko letiště Buenos Aires/eze Airport

Hotely ležící blízko letiště Buenos Aires/eze Airport jsou seřazeny podle vzdálenosti od letiště.

Místa v okolí letiště Buenos Aires/eze Airport

Buenos Aires/eze Airport je nejbližším letištěm při letu do následujících měst.Jak odkázat na Satelitní mapa letiště Buenos Aires/eze Airport

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si v následujícím přehledu a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní formulář pro hledání míst — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

Satelitní mapa letiště Buenos Aires/eze Airport: textový odkaz

Satelitní mapa letiště Buenos Aires/eze Airport: obrázkový odkaz

mapa letiště Buenos Aires/eze Airport

Formulář pro hledání míst

satelitní mapyUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

Satelitní mapa letiště Buenos Aires/eze Airport: malá mapa jako odkaz

Satelitní mapa letiště Buenos Aires/eze Airport: středně velká mapa jako odkaz

Satelitní mapa letiště Buenos Aires/eze Airport: velká mapa jako odkaz

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.