3D mapa Salta

Satelitní mapa Salta

název bez diakritiky: Salta
správní zařazení: Capital, Salta, Argentina, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 24° 47' 0" South, 65° 25' 0" West

Salta a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SaltaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Salta. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Salta, administrativně je místo zařazeno do oblasti Capital, Salta, Argentina, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 24° 47' 0" South, 65° 25' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Salta v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Salta

Hotely Salta: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Salta: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Salta, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Salta Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Salta. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Salta

3D mapa Salta v Google Earth

satelitní 3D mapa Salta, Argentina

3D mapa SaltaGoogle Earth – podívejte se na Salta z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Salta dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Salta shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Salta, Argentina v Google Earth »

Letiště Salta a okolí

Letiště ve městě Salta a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Salta říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Salta (Argentina)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Salta a celou oblast Argentina. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Salta

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Salta: textový odkaz

satelitní mapu Salta: obrázkový odkaz

satelitní mapu Salta

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Salta: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Salta: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Salta: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Lucoli Alto v oblasti LAquila, Abruzzo, Itálie
  2. Glogovica v oblasti Republika Srpska, Bosna a Hercegovina
  3. Lang Ngoai v oblasti Bac Quang, Ha Giang, Vietnam
  4. Mayocoba v oblasti Ahome, Sinaloa, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.