3D mapa La Isla

Satelitní mapa La Isla

název bez diakritiky: La Isla
správní zařazení: Cerrillos, Salta, Argentina, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 24° 53' 0" South, 65° 23' 0" West

La Isla a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa La IslaVítejte na stránce věnované satelitní mapě La Isla. Název zobrazeného místa bez diakritiky je La Isla, administrativně je místo zařazeno do oblasti Cerrillos, Salta, Argentina, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 24° 53' 0" South, 65° 23' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: La Isla v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely La Isla

Hotely La Isla: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely La Isla: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě La Isla, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě La Isla Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě La Isla. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města La Isla

3D mapa La Isla v Google Earth

satelitní 3D mapa La Isla, Argentina

3D mapa La IslaGoogle Earth – podívejte se na La Isla z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu La Isla dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu La Isla shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa La Isla, Argentina v Google Earth »

Letiště La Isla a okolí

Letiště ve městě La Isla a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích La Isla říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast La Isla (Argentina)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro La Isla a celou oblast Argentina. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu La Isla

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu La Isla: textový odkaz

satelitní mapu La Isla: obrázkový odkaz

satelitní mapu La Isla

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu La Isla: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu La Isla: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu La Isla: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Agua Caliente v oblasti San Francisco del Oro, Chihuahua, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.