3D mapa Rosario de Lerma

Satelitní mapa Rosario de Lerma

název bez diakritiky: Rosario de Lerma
správní zařazení: Rosario de Lerma, Salta, Argentina, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 24° 59' 0" South, 65° 35' 0" West

Rosario de Lerma a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Rosario de LermaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Rosario de Lerma. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Rosario de Lerma, administrativně je místo zařazeno do oblasti Rosario de Lerma, Salta, Argentina, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 24° 59' 0" South, 65° 35' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Rosario de Lerma v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Rosario de Lerma

Hotely Rosario de Lerma: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Rosario de Lerma: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Rosario de Lerma, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Rosario de Lerma Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Rosario de Lerma. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Rosario de Lerma

3D mapa Rosario de Lerma v Google Earth

satelitní 3D mapa Rosario de Lerma, Argentina

3D mapa Rosario de LermaGoogle Earth – podívejte se na Rosario de Lerma z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Rosario de Lerma dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Rosario de Lerma shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Rosario de Lerma, Argentina v Google Earth »

Letiště Rosario de Lerma a okolí

Letiště ve městě Rosario de Lerma a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Rosario de Lerma říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Rosario de Lerma (Argentina)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Rosario de Lerma a celou oblast Argentina. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Rosario de Lerma

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Rosario de Lerma: textový odkaz

satelitní mapu Rosario de Lerma: obrázkový odkaz

satelitní mapu Rosario de Lerma

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Rosario de Lerma: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Rosario de Lerma: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Rosario de Lerma: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kuz Kadai v oblasti Mardan, N.W.F.P., Pákistán
  2. Ambararata v oblasti Amboasary-Sud, Toliary, Madagaskar
  3. Sattar Kalay v oblasti Kandahar, Afghánistán
  4. Shima v oblasti Qingyuan, Guangdong, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.