3D mapa El Colmenal

Satelitní mapa El Colmenal

název bez diakritiky: El Colmenal
správní zařazení: Tafi Viejo, Tucuman, Argentina, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 26° 47' 0" South, 65° 11' 0" West

El Colmenal a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa El ColmenalVítejte na stránce věnované satelitní mapě El Colmenal. Název zobrazeného místa bez diakritiky je El Colmenal, administrativně je místo zařazeno do oblasti Tafi Viejo, Tucuman, Argentina, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 26° 47' 0" South, 65° 11' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: El Colmenal v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely El Colmenal

Hotely El Colmenal: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely El Colmenal: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě El Colmenal, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě El Colmenal Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě El Colmenal. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města El Colmenal

3D mapa El Colmenal v Google Earth

satelitní 3D mapa El Colmenal, Argentina

3D mapa El ColmenalGoogle Earth – podívejte se na El Colmenal z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu El Colmenal dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu El Colmenal shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa El Colmenal, Argentina v Google Earth »

Letiště El Colmenal a okolí

Letiště ve městě El Colmenal a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích El Colmenal říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast El Colmenal (Argentina)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro El Colmenal a celou oblast Argentina. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu El Colmenal

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu El Colmenal: textový odkaz

satelitní mapu El Colmenal: obrázkový odkaz

satelitní mapu El Colmenal

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu El Colmenal: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu El Colmenal: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu El Colmenal: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Lobo v oblasti Santana Araguaia, Para, Brazílie
  2. Carandazinho v oblasti Pocone, Mato Grosso, Brazílie
  3. Barsuki v oblasti Usvyatskiy rayon, Pskovskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.