3D mapa Kzylk'end

Satelitní mapa Kzylk'end

název bez diakritiky: Kzylk'end
správní zařazení: Armenia x Yerevan, Arménie, Asie
zeměpisná poloha: 40° 25' 0" North, 45° 29' 0" East

Kzylk'end a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kzylk'endVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kzylk'end. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kzylk'end, administrativně je místo zařazeno do oblasti Armenia x Yerevan, Arménie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 40° 25' 0" North, 45° 29' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kzylk'end v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kzylk'end

Hotely Kzylk'end: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kzylk'end: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kzylk'end, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kzylk'end Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kzylk'end. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kzylk'end

3D mapa Kzylk'end v Google Earth

satelitní 3D mapa Kzylk'end, Arménie

3D mapa Kzylk'endGoogle Earth – podívejte se na Kzylk'end z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kzylk'end dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kzylk'end shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kzylk'end, Arménie v Google Earth »

Letiště Kzylk'end a okolí

Letiště ve městě Kzylk'end a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kzylk'end říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kzylk'end (Arménie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kzylk'end a celou oblast Arménie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kzylk'end

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kzylk'end: textový odkaz

satelitní mapu Kzylk'end: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kzylk'end

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kzylk'end: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kzylk'end: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kzylk'end: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Treadway (historical) v oblasti Lucas County, Ohio, Spojené státy americké
  2. Ban Hin Khon Kong v oblasti Buri Rum, Northeastern, Thajsko
  3. Dai Hoi v oblasti Doan Hung, Vinh Phu, Vietnam
  4. Sholtolo v oblasti Volkhovskiy rayon, Leningradskaya Oblast, Rusko
  5. Guezane v oblasti Magude, Maputo, Mozambik
  6. Yahsihan v oblasti Ankara, Turecko
  7. Rodon v oblasti Krokom Kommun, Jamtlands Lan, Švédsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.