3D mapa Semyonovka

Satelitní mapa Semyonovka

název bez diakritiky: Semyonovka
správní zařazení: Armenia x Yerevan, Arménie, Asie
zeměpisná poloha: 40° 39' 11" North, 44° 54' 35" East

Semyonovka a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SemyonovkaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Semyonovka. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Semyonovka, administrativně je místo zařazeno do oblasti Armenia x Yerevan, Arménie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 40° 39' 11" North, 44° 54' 35" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Semyonovka v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Semyonovka

Hotely Semyonovka: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Semyonovka: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Semyonovka, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Semyonovka Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Semyonovka. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Semyonovka

3D mapa Semyonovka v Google Earth

satelitní 3D mapa Semyonovka, Arménie

3D mapa SemyonovkaGoogle Earth – podívejte se na Semyonovka z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Semyonovka dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Semyonovka shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Semyonovka, Arménie v Google Earth »

Letiště Semyonovka a okolí

Letiště ve městě Semyonovka a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Semyonovka říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Semyonovka (Arménie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Semyonovka a celou oblast Arménie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Semyonovka

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Semyonovka: textový odkaz

satelitní mapu Semyonovka: obrázkový odkaz

satelitní mapu Semyonovka

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Semyonovka: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Semyonovka: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Semyonovka: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Hocaba v oblasti Hocaba, Yucatan, Mexiko
  2. Torbuloq v oblasti Khatlon, Tádžikistán
  3. Ciflik v oblasti Fier, Albánie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.