3D mapa Tandzut

Satelitní mapa Tandzut

název bez diakritiky: Tandzut
správní zařazení: Armenia x Yerevan, Arménie, Asie
zeměpisná poloha: 40° 52' 0" North, 44° 58' 0" East

Tandzut a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa TandzutVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tandzut. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tandzut, administrativně je místo zařazeno do oblasti Armenia x Yerevan, Arménie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 40° 52' 0" North, 44° 58' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tandzut v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tandzut

Hotely Tandzut: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tandzut: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tandzut, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tandzut Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tandzut. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tandzut

3D mapa Tandzut v Google Earth

satelitní 3D mapa Tandzut, Arménie

3D mapa TandzutGoogle Earth – podívejte se na Tandzut z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tandzut dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tandzut shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tandzut, Arménie v Google Earth »

Letiště Tandzut a okolí

Letiště ve městě Tandzut a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tandzut říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tandzut (Arménie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tandzut a celou oblast Arménie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tandzut

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tandzut: textový odkaz

satelitní mapu Tandzut: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tandzut

vyhledávací box

satelitní mapy od Googlu



UPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tandzut: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tandzut: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tandzut: velká mapa jako odkaz



náhodná místa

  1. Higgins v oblasti Jefferson County, Texas, Spojené státy americké
  2. Yangjiachong v oblasti Qiyang, Hunan, Čína
  3. Sikeston v oblasti Scott County, Missouri, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.