3D mapa Port Pirie

Satelitní mapa Port Pirie

název bez diakritiky: Port Pirie
správní zařazení: Port Pirie City and Dists, South Australia, Austrálie, Austrálie a Oceánie
zeměpisná poloha: 33° 11' 0" South, 138° 1' 0" East

Port Pirie a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Port PirieVítejte na stránce věnované satelitní mapě Port Pirie. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Port Pirie, administrativně je místo zařazeno do oblasti Port Pirie City and Dists, South Australia, Austrálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 33° 11' 0" South, 138° 1' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Port Pirie v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Port Pirie

Hotely Port Pirie: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Port Pirie: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Port Pirie, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Port Pirie Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Port Pirie. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Port Pirie

3D mapa Port Pirie v Google Earth

satelitní 3D mapa Port Pirie, Austrálie

3D mapa Port PirieGoogle Earth – podívejte se na Port Pirie z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Port Pirie dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Port Pirie shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Port Pirie, Austrálie v Google Earth »

Letiště Port Pirie a okolí

Letiště ve městě Port Pirie a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Port Pirie říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Port Pirie (Austrálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Port Pirie a celou oblast Austrálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Port Pirie

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Port Pirie: textový odkaz

satelitní mapu Port Pirie: obrázkový odkaz

satelitní mapu Port Pirie

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Port Pirie: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Port Pirie: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Port Pirie: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Grande Brosse v oblasti Nantes, Loire-Atlantique, Pays-de-la-Loire, Francie
  2. `Abd or Rahman Kala v oblasti Kabul, Afghánistán
  3. Kafr Janzur v oblasti Al Gharbiyah (Gharbia), Lower Egypt, Egypt
  4. Preston v oblasti Faulkner County, Arkansas, Spojené státy americké
  5. Douyette v oblasti Sud, Haiti

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.