3D mapa Tyntynder South

Satelitní mapa Tyntynder South

název bez diakritiky: Tyntynder South
správní zařazení: Swan Hill, Victoria, Austrálie, Austrálie a Oceánie
zeměpisná poloha: 35° 18' 0" South, 143° 32' 0" East

Tyntynder South a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Tyntynder SouthVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tyntynder South. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tyntynder South, administrativně je místo zařazeno do oblasti Swan Hill, Victoria, Austrálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 18' 0" South, 143° 32' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tyntynder South v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tyntynder South

Hotely Tyntynder South: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tyntynder South: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tyntynder South, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tyntynder South Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tyntynder South. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tyntynder South

3D mapa Tyntynder South v Google Earth

satelitní 3D mapa Tyntynder South, Austrálie

3D mapa Tyntynder SouthGoogle Earth – podívejte se na Tyntynder South z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tyntynder South dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tyntynder South shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tyntynder South, Austrálie v Google Earth »

Letiště Tyntynder South a okolí

Letiště ve městě Tyntynder South a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tyntynder South říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tyntynder South (Austrálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tyntynder South a celou oblast Austrálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tyntynder South

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tyntynder South: textový odkaz

satelitní mapu Tyntynder South: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tyntynder South

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tyntynder South: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tyntynder South: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tyntynder South: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kaltenlohe v oblasti Tirschenreuth, Oberpfalz, Bayern, Německo
  2. Ap Giao Thanh v oblasti Ba Tri, Ben Tre, Vietnam
  3. Lutambeko v oblasti Tabankulu, Eastern Cape, Jižní Afrika
  4. Kalelo v oblasti Central, Malawi
  5. Gachi Qaran v oblasti East Azarbayejan, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.