3D mapa Birinci Şıxlı

Satelitní mapa Birinci Şıxlı

název bez diakritiky: Birinci Sixli
správní zařazení: Azerbaydzhan Territor, Ázerbájdžán, Asie
zeměpisná poloha: 41° 17' 5" North, 45° 9' 33" East

Birinci Şıxlı a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Birinci SixliVítejte na stránce věnované satelitní mapě Birinci Şıxlı. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Birinci Sixli, administrativně je místo zařazeno do oblasti Azerbaydzhan Territor, Ázerbájdžán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 41° 17' 5" North, 45° 9' 33" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Birinci Şıxlı v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Birinci Şıxlı

Hotely Birinci Şıxlı: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Birinci Şıxlı: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Birinci Şıxlı, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Birinci Şıxlı Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Birinci Şıxlı. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Birinci Şıxlı

3D mapa Birinci Şıxlı v Google Earth

satelitní 3D mapa Birinci Şıxlı, Ázerbájdžán

3D mapa Birinci ŞıxlıGoogle Earth – podívejte se na Birinci Şıxlı z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Birinci Şıxlı dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Birinci Şıxlı shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Birinci Şıxlı, Ázerbájdžán v Google Earth »

Letiště Birinci Şıxlı a okolí

Letiště ve městě Birinci Şıxlı a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Birinci Şıxlı říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Birinci Şıxlı (Ázerbájdžán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Birinci Şıxlı a celou oblast Ázerbájdžán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Birinci Şıxlı

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Birinci Şıxlı: textový odkaz

satelitní mapu Birinci Şıxlı: obrázkový odkaz

satelitní mapu Birinci Şıxlı

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Birinci Şıxlı: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Birinci Şıxlı: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Birinci Şıxlı: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Matar v oblasti Dir, N.W.F.P., Pákistán
  2. Wan Hwe-pong v oblasti Namsang, Shan, Barma
  3. Diouna v oblasti Segou, Mali

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.