3D mapa Kǝlǝzağ

Satelitní mapa Kǝlǝzağ

název bez diakritiky: Kalazag
správní zařazení: Azerbaydzhan Territor, Ázerbájdžán, Asie
zeměpisná poloha: 40° 26' 45" North, 50° 15' 3" East

Kǝlǝzağ a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KalazagVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kǝlǝzağ. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kalazag, administrativně je místo zařazeno do oblasti Azerbaydzhan Territor, Ázerbájdžán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 40° 26' 45" North, 50° 15' 3" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kǝlǝzağ v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kǝlǝzağ

Hotely Kǝlǝzağ: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kǝlǝzağ: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kǝlǝzağ, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kǝlǝzağ Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kǝlǝzağ. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kǝlǝzağ

3D mapa Kǝlǝzağ v Google Earth

satelitní 3D mapa Kǝlǝzağ, Ázerbájdžán

3D mapa KǝlǝzağGoogle Earth – podívejte se na Kǝlǝzağ z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kǝlǝzağ dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kǝlǝzağ shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kǝlǝzağ, Ázerbájdžán v Google Earth »

Letiště Kǝlǝzağ a okolí

Letiště ve městě Kǝlǝzağ a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kǝlǝzağ říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kǝlǝzağ (Ázerbájdžán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kǝlǝzağ a celou oblast Ázerbájdžán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kǝlǝzağ

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kǝlǝzağ: textový odkaz

satelitní mapu Kǝlǝzağ: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kǝlǝzağ

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kǝlǝzağ: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kǝlǝzağ: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kǝlǝzağ: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Xom Ong Ra (1) v oblasti Go Quao, Kien Giang, Vietnam
  2. Roan Hill v oblasti Washington County, Tennessee, Spojené státy americké
  3. Kot Mubarak v oblasti Gujranwala, Punjab, Pákistán
  4. Moromambuno v oblasti Chimbu, Papua Nová Guinea
  5. Ban Kohing v oblasti Viengthong, Houaphanh, Laos

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.