3D mapa Bukhta-Il'icha

Satelitní mapa Bukhta-Il'icha

název bez diakritiky: Bukhta-Il'icha
správní zařazení: Ázerbájdžán, Asie
zeměpisná poloha: 40° 21' 0" North, 49° 50' 0" East

Bukhta-Il'icha a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Bukhta-Il'ichaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bukhta-Il'icha. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bukhta-Il'icha, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ázerbájdžán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 40° 21' 0" North, 49° 50' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bukhta-Il'icha v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bukhta-Il'icha

Hotely Bukhta-Il'icha: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bukhta-Il'icha: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bukhta-Il'icha, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bukhta-Il'icha Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bukhta-Il'icha. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bukhta-Il'icha

3D mapa Bukhta-Il'icha v Google Earth

satelitní 3D mapa Bukhta-Il'icha, Ázerbájdžán

3D mapa Bukhta-Il'ichaGoogle Earth – podívejte se na Bukhta-Il'icha z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bukhta-Il'icha dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bukhta-Il'icha shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bukhta-Il'icha, Ázerbájdžán v Google Earth »

Letiště Bukhta-Il'icha a okolí

Letiště ve městě Bukhta-Il'icha a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bukhta-Il'icha říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bukhta-Il'icha (Ázerbájdžán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bukhta-Il'icha a celou oblast Ázerbájdžán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bukhta-Il'icha

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bukhta-Il'icha: textový odkaz

satelitní mapu Bukhta-Il'icha: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bukhta-Il'icha

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bukhta-Il'icha: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bukhta-Il'icha: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bukhta-Il'icha: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Churen v oblasti Plovdiv, Bulharsko
  2. Egoual-Gouol v oblasti Sembe, Sangha, Konžská republika (Brazzaville)
  3. Yegangon v oblasti Taikkyi, Yangon (Rangoon), Barma
  4. Dakshin Dariapur v oblasti Dhaka Zila, Dhaka Div, Bangladéš

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.