3D mapa Freeport City

Satelitní mapa Freeport City

název bez diakritiky: Freeport City
správní zařazení: Bahamy, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 26° 32' 0" North, 78° 42' 0" West

Freeport City a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Freeport CityVítejte na stránce věnované satelitní mapě Freeport City. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Freeport City, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bahamy, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 26° 32' 0" North, 78° 42' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Freeport City v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Freeport City

Hotely Freeport City: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Freeport City: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Freeport City, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Freeport City Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Freeport City. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Freeport City

3D mapa Freeport City v Google Earth

satelitní 3D mapa Freeport City, Bahamy

3D mapa Freeport CityGoogle Earth – podívejte se na Freeport City z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Freeport City dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Freeport City shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Freeport City, Bahamy v Google Earth »

Letiště Freeport City a okolí

Letiště ve městě Freeport City a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Freeport City říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Freeport City (Bahamy)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Freeport City a celou oblast Bahamy. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Freeport City

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Freeport City: textový odkaz

satelitní mapu Freeport City: obrázkový odkaz

satelitní mapu Freeport City

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Freeport City: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Freeport City: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Freeport City: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Luxia v oblasti Tongan, Fujian, Čína
  2. Sarre-Union v oblasti Saverne, Bas-Rhin, Alsace, Francie
  3. Palfitanya v oblasti Komarom-Esztergom, Maďarsko
  4. Lake Alfred v oblasti Polk County, Florida, Spojené státy americké
  5. Mucuroca v oblasti Paudalho, Pernambuco, Brazílie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.