3D mapa Salina Point

Satelitní mapa Salina Point

název bez diakritiky: Salina Point
správní zařazení: Bahamy, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 22° 12' 0" North, 74° 15' 0" West

Salina Point a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Salina PointVítejte na stránce věnované satelitní mapě Salina Point. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Salina Point, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bahamy, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 12' 0" North, 74° 15' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Salina Point v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Salina Point

Hotely Salina Point: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Salina Point: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Salina Point, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Salina Point Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Salina Point. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Salina Point

3D mapa Salina Point v Google Earth

satelitní 3D mapa Salina Point, Bahamy

3D mapa Salina PointGoogle Earth – podívejte se na Salina Point z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Salina Point dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Salina Point shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Salina Point, Bahamy v Google Earth »

Letiště Salina Point a okolí

Letiště ve městě Salina Point a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Salina Point říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Salina Point (Bahamy)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Salina Point a celou oblast Bahamy. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Salina Point

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Salina Point: textový odkaz

satelitní mapu Salina Point: obrázkový odkaz

satelitní mapu Salina Point

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Salina Point: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Salina Point: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Salina Point: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Khaleh Sara v oblasti Gilan, Írán
  2. Xuanzhongsi v oblasti Wenshui, Shanxi, Čína
  3. Staraya Komarovka v oblasti Komsomolskiy rayon, Chuvash Republic, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.