3D mapa Jidd Ḩafş

Satelitní mapa Jidd Ḩafş

název bez diakritiky: Jidd Hafs
správní zařazení: Bahrain, Bahrajn, Asie
zeměpisná poloha: 26° 13' 7" North, 50° 32' 52" East

Jidd Ḩafş a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Jidd HafsVítejte na stránce věnované satelitní mapě Jidd Ḩafş. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Jidd Hafs, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bahrain, Bahrajn, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 26° 13' 7" North, 50° 32' 52" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Jidd Ḩafş v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Jidd Ḩafş

Hotely Jidd Ḩafş: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Jidd Ḩafş: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Jidd Ḩafş, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Jidd Ḩafş Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Jidd Ḩafş. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Jidd Ḩafş

3D mapa Jidd Ḩafş v Google Earth

satelitní 3D mapa Jidd Ḩafş, Bahrajn

3D mapa Jidd ḨafşGoogle Earth – podívejte se na Jidd Ḩafş z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Jidd Ḩafş dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Jidd Ḩafş shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Jidd Ḩafş, Bahrajn v Google Earth »

Letiště Jidd Ḩafş a okolí

Letiště ve městě Jidd Ḩafş a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Jidd Ḩafş říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Jidd Ḩafş (Bahrajn)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Jidd Ḩafş a celou oblast Bahrajn. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Jidd Ḩafş

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Jidd Ḩafş: textový odkaz

satelitní mapu Jidd Ḩafş: obrázkový odkaz

satelitní mapu Jidd Ḩafş

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Jidd Ḩafş: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Jidd Ḩafş: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Jidd Ḩafş: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kotla v oblasti Kangra, Himachal Pradesh, Indie
  2. Hanoui Aid v oblasti Chlef, Alžírsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.