3D mapa Madīnat Ḩamad

Satelitní mapa Madīnat Ḩamad

název bez diakritiky: Madinat Hamad
správní zařazení: Bahrain, Bahrajn, Asie
zeměpisná poloha: 26° 6' 55" North, 50° 30' 25" East

Madīnat Ḩamad a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Madinat HamadVítejte na stránce věnované satelitní mapě Madīnat Ḩamad. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Madinat Hamad, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bahrain, Bahrajn, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 26° 6' 55" North, 50° 30' 25" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Madīnat Ḩamad v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Madīnat Ḩamad

Hotely Madīnat Ḩamad: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Madīnat Ḩamad: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Madīnat Ḩamad, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Madīnat Ḩamad Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Madīnat Ḩamad. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Madīnat Ḩamad

3D mapa Madīnat Ḩamad v Google Earth

satelitní 3D mapa Madīnat Ḩamad, Bahrajn

3D mapa Madīnat ḨamadGoogle Earth – podívejte se na Madīnat Ḩamad z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Madīnat Ḩamad dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Madīnat Ḩamad shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Madīnat Ḩamad, Bahrajn v Google Earth »

Letiště Madīnat Ḩamad a okolí

Letiště ve městě Madīnat Ḩamad a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Madīnat Ḩamad říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Madīnat Ḩamad (Bahrajn)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Madīnat Ḩamad a celou oblast Bahrajn. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Madīnat Ḩamad

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Madīnat Ḩamad: textový odkaz

satelitní mapu Madīnat Ḩamad: obrázkový odkaz

satelitní mapu Madīnat Ḩamad

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Madīnat Ḩamad: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Madīnat Ḩamad: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Madīnat Ḩamad: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Donke v oblasti North Omo, Southern, Etiopie
  2. Goth Haji Maluk Halipota v oblasti Sanghar, Sind, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.