3D mapa Madīnat `Īsá

Satelitní mapa Madīnat `Īsá

název bez diakritiky: Madinat `Isa
správní zařazení: Bahrain, Bahrajn, Asie
zeměpisná poloha: 26° 10' 25" North, 50° 32' 52" East

Madīnat `Īsá a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Madinat `IsaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Madīnat `Īsá. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Madinat `Isa, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bahrain, Bahrajn, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 26° 10' 25" North, 50° 32' 52" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Madīnat `Īsá v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Madīnat `Īsá

Hotely Madīnat `Īsá: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Madīnat `Īsá: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Madīnat `Īsá, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Madīnat `Īsá Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Madīnat `Īsá. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Madīnat `Īsá

3D mapa Madīnat `Īsá v Google Earth

satelitní 3D mapa Madīnat `Īsá, Bahrajn

3D mapa Madīnat `ĪsáGoogle Earth – podívejte se na Madīnat `Īsá z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Madīnat `Īsá dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Madīnat `Īsá shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Madīnat `Īsá, Bahrajn v Google Earth »

Letiště Madīnat `Īsá a okolí

Letiště ve městě Madīnat `Īsá a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Madīnat `Īsá říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Madīnat `Īsá (Bahrajn)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Madīnat `Īsá a celou oblast Bahrajn. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Madīnat `Īsá

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Madīnat `Īsá: textový odkaz

satelitní mapu Madīnat `Īsá: obrázkový odkaz

satelitní mapu Madīnat `Īsá

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Madīnat `Īsá: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Madīnat `Īsá: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Madīnat `Īsá: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Gloria v oblasti Las Choapas, Veracruz, Mexiko
  2. Khwajah Kowt Gay v oblasti Vardak, Afghánistán
  3. Htun-aing v oblasti Pa-An, Kawthulei (Karen), Barma

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.