3D mapa Bādalpāra

Satelitní mapa Bādalpāra

název bez diakritiky: Badalpara
správní zařazení: Barisal Zl, Barisal Div, Bangladéš, Asie
zeměpisná poloha: 22° 38' 0" North, 90° 25' 0" East

Bādalpāra a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BadalparaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bādalpāra. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Badalpara, administrativně je místo zařazeno do oblasti Barisal Zl, Barisal Div, Bangladéš, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 38' 0" North, 90° 25' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bādalpāra v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bādalpāra

Hotely Bādalpāra: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bādalpāra: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bādalpāra, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bādalpāra Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bādalpāra. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bādalpāra

3D mapa Bādalpāra v Google Earth

satelitní 3D mapa Bādalpāra, Bangladéš

3D mapa BādalpāraGoogle Earth – podívejte se na Bādalpāra z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bādalpāra dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bādalpāra shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bādalpāra, Bangladéš v Google Earth »

Letiště Bādalpāra a okolí

Letiště ve městě Bādalpāra a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bādalpāra říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bādalpāra (Bangladéš)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bādalpāra a celou oblast Bangladéš. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bādalpāra

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bādalpāra: textový odkaz

satelitní mapu Bādalpāra: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bādalpāra

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bādalpāra: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bādalpāra: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bādalpāra: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Skaneateles Junction v oblasti Onondaga County, New York, Spojené státy americké
  2. Derramadero v oblasti San Felipe, Guanajuato, Mexiko
  3. Heppen v oblasti Soest, Arnsberg, Nordrhein-Westfalen, Německo
  4. Kochkarnyy v oblasti Khvorostyanskiy rayon, Samarskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.