3D mapa Gunāighar

Satelitní mapa Gunāighar

název bez diakritiky: Gunaighar
správní zařazení: Comilla Zl, Chittagong Div, Bangladéš, Asie
zeměpisná poloha: 23° 36' 0" North, 90° 58' 0" East

Gunāighar a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa GunaigharVítejte na stránce věnované satelitní mapě Gunāighar. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Gunaighar, administrativně je místo zařazeno do oblasti Comilla Zl, Chittagong Div, Bangladéš, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 23° 36' 0" North, 90° 58' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Gunāighar v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Gunāighar

Hotely Gunāighar: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Gunāighar: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Gunāighar, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Gunāighar Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Gunāighar. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Gunāighar

3D mapa Gunāighar v Google Earth

satelitní 3D mapa Gunāighar, Bangladéš

3D mapa GunāigharGoogle Earth – podívejte se na Gunāighar z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Gunāighar dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Gunāighar shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Gunāighar, Bangladéš v Google Earth »

Letiště Gunāighar a okolí

Letiště ve městě Gunāighar a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Gunāighar říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Gunāighar (Bangladéš)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Gunāighar a celou oblast Bangladéš. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Gunāighar

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Gunāighar: textový odkaz

satelitní mapu Gunāighar: obrázkový odkaz

satelitní mapu Gunāighar

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Gunāighar: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Gunāighar: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Gunāighar: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Lang Trong v oblasti Ba Thuoc, Thanh Hoa, Vietnam
  2. Mandi v oblasti Mirpur, Jammu and Kashmir, Pákistán
  3. Hpa-weng v oblasti Mu-Se, Shan, Barma
  4. Phumi Sranal v oblasti Bavel, Battambang, Kambodža
  5. Hantho Atet v oblasti Thandaung, Kawthulei (Karen), Barma

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.