3D mapa Banani Model Town

Satelitní mapa Banani Model Town

název bez diakritiky: Banani Model Town
správní zařazení: Dhaka Zila, Dhaka Div, Bangladéš, Asie
zeměpisná poloha: 23° 48' 0" North, 90° 24' 0" East

Banani Model Town a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Banani Model TownVítejte na stránce věnované satelitní mapě Banani Model Town. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Banani Model Town, administrativně je místo zařazeno do oblasti Dhaka Zila, Dhaka Div, Bangladéš, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 23° 48' 0" North, 90° 24' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Banani Model Town v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Banani Model Town

Hotely Banani Model Town: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Banani Model Town: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Banani Model Town, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Banani Model Town Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Banani Model Town. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Banani Model Town

3D mapa Banani Model Town v Google Earth

satelitní 3D mapa Banani Model Town, Bangladéš

3D mapa Banani Model TownGoogle Earth – podívejte se na Banani Model Town z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Banani Model Town dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Banani Model Town shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Banani Model Town, Bangladéš v Google Earth »

Letiště Banani Model Town a okolí

Letiště ve městě Banani Model Town a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Banani Model Town říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Banani Model Town (Bangladéš)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Banani Model Town a celou oblast Bangladéš. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Banani Model Town

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Banani Model Town: textový odkaz

satelitní mapu Banani Model Town: obrázkový odkaz

satelitní mapu Banani Model Town

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Banani Model Town: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Banani Model Town: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Banani Model Town: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Karaali v oblasti Mus, Turecko
  2. Yongmaru v oblasti Kang-Won-Do, Korejská republika
  3. Wojciechowo v oblasti Jarocin, Wielkopolskie, Polsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.