3D mapa Kesabpur

Satelitní mapa Kesabpur

název bez diakritiky: Kesabpur
správní zařazení: Jamalpur Zl, Dhaka Div, Bangladéš, Asie
zeměpisná poloha: 24° 47' 0" North, 90° 2' 0" East

Kesabpur a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KesabpurVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kesabpur. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kesabpur, administrativně je místo zařazeno do oblasti Jamalpur Zl, Dhaka Div, Bangladéš, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 24° 47' 0" North, 90° 2' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kesabpur v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kesabpur

Hotely Kesabpur: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kesabpur: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kesabpur, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kesabpur Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kesabpur. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kesabpur

3D mapa Kesabpur v Google Earth

satelitní 3D mapa Kesabpur, Bangladéš

3D mapa KesabpurGoogle Earth – podívejte se na Kesabpur z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kesabpur dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kesabpur shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kesabpur, Bangladéš v Google Earth »

Letiště Kesabpur a okolí

Letiště ve městě Kesabpur a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kesabpur říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kesabpur (Bangladéš)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kesabpur a celou oblast Bangladéš. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kesabpur

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kesabpur: textový odkaz

satelitní mapu Kesabpur: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kesabpur

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kesabpur: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kesabpur: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kesabpur: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Lenino v oblasti Chimkent, Kazachstán
  2. Marofotsy v oblasti Ambositra, Fianarantsoa, Madagaskar
  3. Xinlou v oblasti Zhaoan, Fujian, Čína
  4. Orchosani v oblasti S.Ossetian A.Obl, Gruzie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.